Zaujímavé WWW adresy 3.diel

 

TV Markíza http://www.markiza.sk/
Sledujte horúce udalosti v TV Markíza na jej Message boarde. Ale samozrejme nájdete tu aj TV program , známe tváre z obrazovky. Môžete si stiahnúť aj fotografie moderátoriek alebo moderátorov. Veľmi pekne graficky spracovaná WEB stránka.
Hviezdy zo seriálu Melrose Place http://www.tvgen.com/sexy
"Samozrejme , že sú sexy ..." hovorí sa v úvode k fotografiám ženských hrdiniek seriálu Melrose Place. A WEB stránka Vám už ponúka nespočetné množstvo fotgrafií nám známych i menej známych televíznych seriálov. Nech sa páči kliknite si, pozrite si. Ak saVám bude chcieť, svojej hviezde pošlite hlas cez Internet.
MENSA Slovensko http://www.mensa.sk
Na WEB stránke slovenskej Mensy sa čo to dozviete o jej aktivitách a ako predkolo si môžete skúsiť jednoduchý testík, ktorý Vám napovie či máte šancu uspieť v IQ testoch. Tak čo skúsite to ?
MARS Superliga http://www.superliga.sk/
Futbalisti pozor ! Výsledky, tabuľky, fotky klubov a jednotlivých hráčov, úvahy nad zápasmi. Všetko zo slovenskej superligy.
R-NET http://www.r-net.sk
Nová tvár slovenského poskytovateľa Internetu. Táto stránka môže byť výborným štartovacím bodom do Internetu. Nájdete tu množstvo zaujímavých a čerstvých odkazov, pekne graficky spracovaných. Skúste !
HEX http://www.easy.sk/hex/
Oficiálna stránka skupiny HEX. Ešte je čerstvá nie je celkom dorobená, ale už tam nájdete texty (aj s akordami !), diskografiu a fotky. A sakra fotky dali chalani na jednu WEB stránku, takže to ani nedopozerám, lebo sa to dlho naťahuje. Zamailujte im niekto, aby to rozhodili ...
http://www.gabocorp.com Celkom na záver, chcete vedieť ako bude vyzerať WEB v blízkej budúcnosti ? Nakliknite si http://www.gabocorp.com , zavrite dvere, nasaďte si slúchadlá od zvukovej karty a pozerajte. Je to celkom iná technológia ako zvyčajné WEB stránky, je to totiž urobené programom FLASH od Macromedie. Bohaté animácie stránku rozhýbali a zvuk zdôrazňuje každú akciu. Príjemné chvíle s Internetom !
PODME NAZAD ! PODME HORE !