Zaujímavé WEB adresy - 4.diel

 

Adam Stone
Adam Stone - photo
http://www.adamstone.com
Mladý losangeleský umelec - grafik Adam Stone publikuje svoje práce aj na vlastných web stránkach. Ak sa zaujímate o štýl grafiti alebo podobné zameranie, určite si nenechajte újsť možnosť prehliadky jeho galérie. Medzi jeho najúspešnejšie diela patria obrazy rockových hudobníkov.
Prekvapko
prekvapko.gif (19341 bytes)
http://www.prekvapko.sk
O svojich stránkach hovoria autori Prekvápka toto :
"Náš systém je založený na náhode, čo v praxi
znamená, že po vyťukaní adresy www.prekvapko.sk
sa vám na obrazovke zjaví vždy iná, náhodne vybratá
stránka slovenského, českého a zriedkavo aj
zahraničného internetu." Ak máte radi náhody a prekvapenia, navštívte Prekvápko.
Palo Habera
habera.jpg (2558 bytes)
http://www.muzika.sk/habera
WEB stránky Paľa Haberu zaujmú hlavne bohatou fotogalériou, ale máte tu aj kontakt na fan club, vybrané články z novín a časopisov, ukážky videoklipov.
US OPEN
usopen.jpg (4917 bytes)
http://www.usopen.org
US Open - oficiálna WEB stránka tenisovej súťaže. Vynikajúca grafická a obsahová úroveň. Pri tejto stránke môžu naši webmasteri len žasnúť. Určite to nie je tvorba len jedného človeka, pri takomto rozsahu to ani nie je možné. Nech sa páči , pastva pre oči je pripravená ....!
Photos to go
photostogo.jpg (3573 bytes)
http://www.photostogo.com
WEB stránka plná fotografií na rôznu tému. Vysoko kvalitné fotografie si môžete vyberať na základe kľúčového slova, resp podľa oblastí. Ak by ste ich chceli použiť komerčne, potom si ich samozrejme môžete on-line nakúpiť.
Poviedky (SK)
http://poviedky.pavucina.sk
Máte radi poviedky ? Alebo vie z vás niekto ešte čo sú to poviedky v dnešnom "action" veku ? Je jedno čo odpoviete, ale na WEB stránku poviedok sa oplatí ísť. Písal ich totiž sám život, písali ich ľudia ako vy. Niektoré sú naozaj zaujímavé. Tak skúste. Medzi najčítanejšie patria :
Koľko nôh má kôň ?
Ako schudnúť ?
Lovers (Live A Little Longer)
PODME NAZAD ! PODME HORE !