Zaujímavé WEB adresy - 5.diel

Starr report
clinton.jpg (14059 bytes)
http://starr.flash.net
Kompletná správa nezávislého vyšetrovateľa Kennetha Starra v sexuálnom škandále prezidenta Billa Clintona so stážistkou Monikou Lewinskou. Na viacerých WEB stránkach na Internete sa táto správa objavila v piatok večer a spôsobila menší rozruch vzhľadom na detailné popisy jednotlivých stretnutí. Niekto je udivený, niekto sa baví. Ktovie ako sa cíti prezident a jeho rodina. Poznámka : Toto je fakt možné asi len v Amerike !
US OPEN - golf http://www.usopen.com/
US OPEN , ale tentokrát GOLF. Oficiálna stránka Americkej golfovej asociácie. S rebríčkami najlepších golfistov, s podrobným popisom a obrázkami golfových ihrísk a samozrejme s možnosťou kúpy tričiek, čiapok apod. cez internet.
Ako pracujú stroje ... http://www.howstuffworks.com/
Obľúbené knihy s názvom "Ako pracuje .... " a ďalej si môžete dosadiť napr. počítač, magnetofón, motor auta apod. sú už aj v internetovej podobe. Nájdete tu naozaj rôzne spektrum zariadení , samozrejme s ilustráciami a nákresmi pre lepšiu predstavivosť.
JOKES CZ http://www.jokes.cz/
Srandičky na český spôsob. Ak sa radi zasmejete, tak na tejto adrese máte postarané o srandu na hodiny, či dni vopred. Archív vtipov a srandičiek je pekne členený podľa tém, takže ak chcete čítať len tie o blondínkach, stačí kliknúť na príslušný odkaz ...
Jodie Foster http://web.pinknet.cz/JodieFoster/
Jodie Fosterová má svoju WEB stránku aj na PinkNete. Zaujímavá je jej filmografia - úctyhodný počet filmov, v ktorých účinkovala už od roku 1969. Nechýba tu samozrejme fotogaléria a videoukážka z jej posledného filmu. Nájdete tu aj odkazy na ďalšie jej WEB stránky a adresu, kde môžete požiadať o jej autogram.
Depeche Mode CZ
depeche.gif (2597 bytes)
http://www.depechemode.cz
Výbornú úroveň má aj stránka Depeche Mode , ktorú prevádzkuje český Fan club tejto skupiny. Nepreberné množstvo odkazov a stránok o histórii skupiny, diskografii, o jednotlivých členoch. Pikantériou sú jednotlivé náhľady - fotografie Gahanovho tetovania, ktoré mu mnohí závidia. :-)
PODME NAZAD ! PODME HORE !