Zaujímavé WEB adresy - 6.diel

Internet proti monopolu SPT Telecom
bojkot.gif (2275 bytes)
http://bojkot.zpravy.cz/
V Čechách majú internetisti obavy z neúmerného zdražovania prístupu na Internet , kvôli zdraženiu impulzov u SPT Telecom:

"Nesouhlasíme s tím, jak je trvale a podle nás neúnosně zdražován přístup k internetu po komutované lince. SPT Telecom jako monopolní poskytovatel komutovaného spojení opět zvýší ceny a internet se místo samozřejmosti stane pomalu luxusem. Takováto situace není nadále únosná. Proto jsme na 18. 11. 1998 vyhlásili den bojkotu monopolu SPT Telecom. Vyzýváme všechny lidi, kteří nesouhlasí s trvalým a v podstatě nekontrolovatelným zdražováním poplatků, aby tento den nepoužívali služeb SPT Telecom ani se nepřipojovali k internetu."
Keď u nás v januári tohto roku išli impulzy skoro na dvojnásobok hore, Slováci len tupo mlčali, nie nadarmo sa hovorí, že máme holubičiu povahu.
SCRABBLE http://www.scrabble.com/
Poznáte SCRABBLE (čítaj skrebl)? Skvelá stolová hra na dlhé zimné večery. Každý hráč dostane pár písmenok, z ktorých na hracom pláne spolu skladajú slová, vzájomne sa dopĺňajú atď, atď. Viac sa o hre i o jej internetovej podobe dozviete na uvedenej adrese.
Virtuálny klub fajkárov http://home.gratex.sk/fajky/
Táto WEB stránka sa Vám predstavuje týmito slovami :
"T
áto stránka nechce nikoho učiť fajčiť, je určená hlavne tým, ktorí svoj zlozvyk pestujú alebo chcú pestovať estetickejšie a menej škodlivo ako fajčiari cigariet.
Fajčenie fajky je kombinácia rituálu, pôžitkárstva a zberateľstva umeleckých diel. Dúfame, že vám na tejto ceste bude Virtuálny klub fajkárov dobrým sprievodcom."
BEZERK
bezerk1.gif (2650 bytes)
http://www.bezerk.com/
Bezerk má v podnadpise titul : Free entertainment network. Vy už asi tušíte, že to bude ozaj zábavná WEB stránka. Hry si môžete zahrať priamo cez Internet alebo si ich aspoň stiahnuť.
FILIPSURF
filip.gif (21706 bytes)
http://www.eunet.sk/filip
....... Surfujte s Jarom Filipom.
........ Jaro Filip odporúča.
........ Moje obľúbené témy na debatu.
........ Linky na Apropo, Nočných vtákov, Záložňu a ďalšie projekty, na ktorých sa Jaro Filip zúčastňuje.
Billboard
on line

billboard.jpg (5852 bytes)
http://www.billboard.com/
Billboard on-line je internetová obdoba najznámejšieho amerického hudobného časopisu. Nájdete tu samozrejme všetky jeho hitparády a rebríčky : The Billboard 200, Hot 100 Singles,
Top R&B Albums, Top coutry Albums atď, atď. Perfektné je to, že pri každej skladbe si môžete prehrať ukážku v rôznych hudobných formátoch a pochopiteľne album či singel máte možnosť hneď objednať.
PODME NAZAD ! PODME HORE !